Сертифікація будівель

Приклад сертифіката з енергетичної ефективності будівель


ТОВ ЕСКО «Екологічні Системи» пропонує проведення професійної енергетичної сертифікації багатоквартирних житлових та громадських будівель згідно Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».


Висококваліфіковані експерти - аудитори мають відповідні КВЕДи, досвід роботи більше 8 років в галузі енергозбереження, мають атестати фахівців з сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем, та необхідні прибори для виконання робіт.


Енергоаудитор Тутова Олена Валеріївна пройшла інтенсивний тренінг для досвідчених енергоаудиторів, організований Фондом Енергоефективності та GIZ та відзначена сертифікатом.


При проведенні енергетичних аудитів будівель в компанії використовується пакет програмного забезпечення норвезької компанії ENSI EAB Software та розрахункова програма на базі Excel, якість та точність розрахунків якої перевірено та підтверджено Фондом Енергоефективності України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, в рамках проведення енергетичного аудиту та розробки перших сертифікатів енергетичної ефективності багатоквартирної будівлі за проектом роботи з ОСББ «Перші ластівки». Деякі зареєстровані сертифікати вже успішно пройшли моніторинг Держенергоефективності, що вказує на високу якість виконаних розрахунків.


В портфоліо компанії більш ніж 3 000 енергетичних аудитів та обстежень для проектів енергоефективної реновації житлових та громадських будівель по всій Україні (портфоліо консорціуму у додатку).Контакти:

Тутова Олена Валеріївна

Головний менеджер проектів/спеціаліст з енергозбереження

моб. (+38066) 946 27 14,

тел. (+380 61) 224 68 12,

e-mail: tutova@ecosys.com.ua

 

Украина, 69035, г. Запорожье,проспект Маяковского, 11

тел. +38 061 224 68 12, тел./факс +38 061 224 66 86